Gogle VR oraz AR

HTC Vive Pro (VR)

HTC Vive Pro to wysokiej klasy gogle do rzeczywistości wirtualnej, które zostały stwprzone do użytku w profesjonalnych zastosowaniach, takich jak szkolenia, symulacje i projektowanie oparte na współpracy. Charakteryzują się zwiększoną wydajnością, ulepszoną oprawą wizualną oraz nowymi funkcjami w porównaniu do swojego poprzednika HTC Vive.
Czytaj więcej…

HTC Vive XR Elite (VR)

HTC Vive XR Elite to headset do wirtualnej rzeczywistości (VR), który został wydany przez firmę HTC na początku 2021 roku. Jest to zaktualizowana wersja oryginalnego zestawu słuchawkowego HTC Vive XR, który został wydany w 2019 roku. XR Elite został zaprojektowany, aby zapewnić wciągające i wysokiej jakości doświadczenie VR, z zaawansowanymi funkcjami, które sprawiają, że dobrze nadaje się zarówno do gier, jak i profesjonalnych zastosowań.
Czytaj więcej…

HTC Vive Focus 3 (VR)

HTC Vive Focus 3 to uniwersalny headset VR do rzeczywistości wirtualnej przeznaczony do profesjonalnych zastosowań w branżach takich jak architektura, inżynieria i rozrywka. Jest to następca HTC Vive Focus i został zaprojektowany, aby zapewnić wysokiej jakości i wciągające wrażenia VR dzięki zaawansowanym funkcjom i ulepszonej wydajności.
Czytaj więcej…

Microsoft Hololens 2 (AR)

Hololens 2 to headset AR (augmented reality, z ang. rozszerzona rzeczywistość) opracowany przez firmę Microsoft, który pozwala użytkownikom doświadczać i wchodzić w interakcje z wirtualnymi obiektami, tak jakby były one częścią prawdziwego świata. Jest to znacząca aktualizacja w stosunku do swojego poprzednika, Hololens, i oferuje kilka zaawansowanych funkcji.
Czytaj więcej…
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.