Systemy typu CAVE

MiniCAVE

MiniCAVE to rodzaj systemu wirtualnej rzeczywistości (VR), który zapewnia użytkownikom wciągające, interaktywne doświadczenie. Jest to kompaktowa i transportowalna wersja większego stacjonarnego systemu VR zwanego CAVE (Cave Automatic Virtual Environment).
Czytaj więcej…

MidiCAVE

MidiCAVE VR to rodzaj systemu wirtualnej rzeczywistości (VR), który zapewnia użytkownikom wciągające, interaktywne doświadczenie. Jest to kompaktowa wersja większego stacjonarnego systemu VR zwanego CAVE (Cave Automatic Virtual Environment). System MidiCAVE VR, został opracowany w celu wyeliminowania ograniczeń jakie narzucają okulary VR, zwłaszcza w zastosowaniach profesjonalnych np. naukowych lub inżynierskich.
Czytaj więcej…

CAVE

CAVE VR (z ang. Cave Automatic Virtual Environment), to zaawansowany system immersyjnej rzeczywistości wirtualnej, który tworzy w pełni wciągające środowisko 3D. Jest to w zasadzie sześcian wielkości pokoju złożony z dużych ekranów, które otaczają użytkownika, pozwalając mu widzieć i wchodzić w interakcje z wirtualnymi obiektami tak, jakby znajdował się w prawdziwym środowisku.
Czytaj więcej…

Systemy projekcji typu Cave - Rekonfigurowalne

Rozwiązanie to ukazuje nam pełną elastyczność naszego wirtualnego świata. Te wielościenne rozwiązania 3D zawierają kilka ruchomych ekranów, które mogą być zaadaptowane na potrzeby tymczasowych ...
Czytaj więcej…
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.