Videowall VR

Videowall VR to wielokanałowy system projekcji wirtualnej rzeczywistości 3D, składający się z dużego, stacjonarnego ekranu, co najmniej jednego projektora, profesjonalnych okularów 3D, systemu śledzenia, a także bezprzewodowego kontrolera. Jest to rodzaj systemu wirtualnej rzeczywistości (VR), który zapewnia użytkownikom wciągające, interaktywne doświadczenie.

Duża powierzchnia ekranu oraz szeroki kąt patrzenia pozwalają użytkownikom na doświadczenie wysokiego poziomu zanurzenia w wirtualnej rzeczywistości. Zsynchronizowane projektory oraz system śledzenia w czasie rzeczywistym zapewniają odpowiednie dostosowanie perspektywy obrazu do wzroku użytkownika, dzięki czemu poczucie immersji jest jeszcze większe.

System Videowall VR najczęściej używany jest do wyświetlania projekcji wirtualnej rzeczywistości dla większej grupy osób. Wysoka rozdzielczość i głębia kolorów sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie zarówno do edukacji, jak i biznesu. Videowall VR swoje zastosowanie znajduje w muzeach, a także w szkołach i uczelniach. Może być również wykorzystywany w branży morskiej, lotniczej, wojskowej oraz w opiece zdrowotnej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.