Video wall 3D

Nasza oferta zawiera cały zakres możliwosci projekcji tylnej dla rynku wirtualnej rzeczywistosci. Proponujemy elastyczne i rekonfigurowalne systemy wieloprojektorowe.

W ofercie naszych ścian wideo pragniemy zwrócić Państwa uwagę na serię OLS LED Wideo wall 3D. Kiedy liczy się niezawodność, a żaden szczegół nie może umknąć naszej uwadze, naszą pierwszą propozycją jest właśnie seria OLS LED. Najczęściej wybierana do centrów dowodzenia i zarządzania kryzysowego zapewnia ciągły czas pracy i pozwala na projekcję stereoskopową (za pomocą aktywnych okularów).

Wysoki poziom redundacji przewidziany w fazie projektowania, nie tylko pojedynczych diód ale także ich zasilania oraz wejścia zapewnia stabilność działania całego systemu dając użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa i komfort pracy. System posiada strukturę, która pozwala na pełną konfigurację dostosowując go do indywidualnych potrzeb klienta.

Moduły cienne seri OLS zostały zaprojektowane do całkowicie bezobsługowej pracy ciągłej przez nawet kilka lat bez konieczności prowadzenia jakichkolwiek procedur eksploatacyjnych. Unikalny system chłodzenia cieczą zapewnia niższą temperaturę LED, co pozwala na ich działanie nawet do 80 000 godzin w trybie ECO. Ekrany wyświetlają ostre i nasycone kolory w jakości Full HD (1920x1080). Dostępność alternatywnych typów ekranów pozwala na dopasowanie takich właściwości jak kąt widzenia czy jasność. Seria OLS wyposarzona jest w system Sense6, unikalna technologia czujników ma za zadanie zapewnić stabilność jasnośći i koloru projekcji na całej ekspozycji ściany. Sense6 nieprzerwanie dokonuje pomiarów jasności i barwy, aby zapewnić obraz jaknajbardziej wygodny dla ludzkiego oka. Połączenie funkcjonalności oraz stylu seri OverView OLS zostało docenione i nagrodzone prestiżową nagrodą Red Dot Design. Poszczególne moduły pochwalić się mogą najmniejszą głębokością na obecnym rynku, co zdecydowanie umieszcza je na pierwszym miejscu wśród systemów przewidzianych do instalacji wewnętrznych i obiektów, w których rozmiar ma decydujące znaczenie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.