XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach (MSPO) od 26 lat jest znakomitą wizytówką polskiej branży zbrojeniowej i najlepszym sposobem promocji polskich firm oraz miejscem prezentacji nowości sektora obronnego z całego świata. Integra AV wraz z Politechnika Gdańska oraz I3TO - Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych pod patronatem Ministerstwo Obrony Narodowej miała zaszczyt brać udział w XXVI edycji tych targów, które odbyły się 4-9 IX 2018 r.

Tegoroczna edycja MSPO była rekordowa pod względem ilości wystawców. Przez cztery dni przedstawiciele przemysłu obronnego z 31 państw prezentowali swoje najlepsze produkty. Tradycją Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego jest Wystawa Sił Zbrojnych RP, w tym roku zorganizowana pod hasłem „Obronność – Współpraca - Skuteczność” (złożona z ponad 380 eksponatów). Po raz drugi w historii targów zorganizowano też Dni Otwarte.

Na stoisku zaprezentowaliśmy trenażer nawigacyjny dla działań specjalnych, którego wykorzystanie umożliwi szkolenie żołnierzy w zakresie nawigacji indywidualnej i zespołowej w działaniach specjalnych.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego jest miejscem prezentacji nowości sektora obronnego z całego świata. Również w tym roku odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej. MSPO to miejsce poznawania potrzeb i oczekiwań potencjalnych odbiorców, spotkań i rozmów, nawiązywania nowych kontaktów, i rozszerzania już istniejących, ze światowymi przedstawicielami branży.

20.09.2018
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.