Edukacyjne Targi Kariery EDU offshore WIND 2023

Pierwsze Edukacyjne Targi Kariery EDU OFFSHORE WIND 2023 odbyły się 14-15.03 w hali AmberExpo - MTG SA w Gdańsku. Uczestnicy mieli możliwość obejrzenia wielu ciekawych stoisk, o tematyce energii odnawialnej. Jednym z wystawców była również firma Integra AV, której stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród uczniów, ale także wśród nauczycieli i dyrektorów, chętnych do wykorzystania innowacyjnych rozwiązań VR w swoich pracowniach technicznych.

Na naszym stanowisku można było zobaczyć hologram 3D, który przyciągał uwagę zwiedzających, a za pomocą gogli VR HTC VIVE Focus3 model farmy wiatrowej na morzu. Ponadto można było obejrzeć model kutra Wła-311, zaprojektowany na nasz system MiniCAVE dla Muzeum Średniowiecznego Portu w Pucku, a także aplikację, w której można było zobaczyć modele innych produktów i rozwiązań z naszej oferty oraz wirtualnie zwiedzić Laboratorium Zanurzonej Wizualizacji Przestrzennej, zlokalizowane na wydziale ETI Politechniki Gdańskiej.

17.03.2023
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.