Najnowszy produkt Barco ClickShare CSE-800

                                       barco-cse-800-0117.jpg

Firma Barco zaprezentowała najnowszy system Clickshare do bezprzewodowej prezentacji dla interaktywnych spotkań biznesowych. CSE-800, bo to właśnie o nim mowa, został zaprojektowany aby zapewnić lepszą funkcjonalność podczas prezentacji multimedialnych. Wprowadzono wiele unikalnych funkcji, w tym jednoczesne udostępnianie treści maksymalnie 8 osobom oraz szerszy zakres opcji łączności - wsparcie AirPlay oraz Google Cast dla materiałów innych niż HDCP.

cse-800-back_preview_0117.jpg

Barco Clickshare CSE-800 posiada dwa wejścia i wyjścia HDMI, dzięki którym będzie możliwość łączności z innymi urządzeniami (m.in. blu-ray) i łatwą integracją z systemami konferencyjnymi ale także dwa wyświetlacze DCI 4K mogą być napędzane przez pojedynczą jednostkę bazową. Co więcej, dwa połączenia sieciowe umożliwiają oddzielne i równoczesne połączenia z wieloma sieciami (np. siecią „gość” i „korporacyjną”) oraz zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i wygodę dla użytkowników. Pozwalając na udostępnianie zawartości 8 osobom jednocześnie, CSE-800 zapewnia łączność z centralnym ekranem i zachęca do współpracy..
 

Nowością w produktach z rodziny Clickshare jest funkcja moderowania. Została specjalnie zaprojektowana do użycia w większych pomieszczeniach, w których wiele osób chce dzielić się treściami jednocześnie. Aby zapobiec szybkiemu przełączaniu ekranów, które utrudnia śledzenie, moderator może samodzielnie wybrać treść wyświetlaną na ekranie, co przekłada się na lepszy odbiór prezentacji i zadowolenie uczestników.

cse-800_detail_button_preview.jpg

 

 

                                                                    Na dzień dzisiejszy CSE-800 jest najpotężniejszym systemem w rodzinie ClickShare.